اینورتر Mitsubishi

برند میتسوبیشی الکتریک Mitsubishi Electric، با بیش از 25 میلیون اینورتر تولیدی نصب شده در صنایع مختلف، یکی از بزرگترین تولید کننده های اینورتر یا درایو فرکانس متغیر می باشد. درایوهای کاربری سنگین این برند از قابلیت اطمینان بالا، کارایی بالا، انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشند و کمک شایانی به مدیریت هزینه می کنند.

درایوهای فرکانس متغیر سری FR برند میتسوبیشی الکتریک Mitsubishi Electric، در چهار سری زیر تولید و عرضه می گردد:

  • درایو میتوسوبیشی D700 SC: اینورترهای استاندارد
  • درایو میتوسوبیشی E700 SC: اینورترهای کامپکت
  • درایو میتوسوبیشی F800: اینورترهای کاهش دهنده مصرف انرژی
  • درایو میتوسوبیشی A800: درایوهای پیشرفته

از جمله مزایا و ویژگی های بارز درایو میتسوبیشی الکتریک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

6 اصل اساسی موفقیت اینورتر MITSUBISHI سری FR

صرفه جویی در هزینه ها

با استفاده از اینورترهای سری FR برند میتسوبیشی الکتریک MITSUBISHI ELECTRIC، تا 60% درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می شود در نتیجه این موضوع کاهش انتشار گاز CO2 در نیروگاهها اتفاق می افتد و محیط زیست محافظت می شود.

قابلیت اطمینان

به لطف رعایت شرایط فنی زیر، دراینورترهای سری FR برند میتسوبیشی الکتریک MITSUBISHI ELECTRIC ، عملکرد ایمن و مستقل از خطا را خواهیم داشت: مکانیزم های حفاظتی مختلف، خازن های کیفیت بالا و مقاوم در برابر دما، فن هایی که بطور دائم روغن کاری شده اند و بردهای کنترل و پاور دولایه.

استانداردها

علاوه بر مطابقت با استانداردهای نرمال و شناخته شده بین المللی، درایوهای سری FR برند میتسوبیشی الکتریک MITSUBISHI ELECTRIC، گواهینامه های زیر را نیز اخذ نموده است:

DNV, ABS, BV, LR and NK

در بعضی از این اینورترها با استفاده از فانکشن استپ امرجنسی که درون خود درایو وجود دارد، سطح ایمنی افزایش یافته است.

راحتی استفاده

کنترل پنل مولتی فانکشن نصب شده بر روی این اینورترها، با یک ولوم دیجیتال کامل شده است که ورود پارامترهای لازم به درایو را تسهیل می کند و سرعت می بخشد. این کنترل پنل همچنین قابلیت نمایش دیتاهای عملکرد مختلف و پیام های خطا را دارد.

انعطاف پذیری

این اینورترها با همه فیلدباس های اصلی سازگاری دارد. نظیر:

CC-Link, CC-Link IE Field,Profibus DP/V1, Profinet, DeviceNet™, EtherNet IP, EtherCat, CanOpen, SSCNETIII/H, LonWorks, BACnet

عملکرد

عملکرد عالی، سازگاری بالا، طراحی مکانیکی بسیار خوب از ویژگی های اصلی اینورترهای تولید شده توسط برند میتسوبیشی الکتریک می باشد.

اخبار و مقالات مرتبط

با عضویت در باشگاه مشتریان ما یک میلیون ریال هدیه دریافت کنید!