موتور ویبره ایتال ویبره


شرکت ایتال ویبراس ایتالیا بزرگترین تولید کننده انواع الکتروویبره ( ویبره بدنه ) در مدل ها و سایزهای مختلف با بیش از 50 سال سابقه در امر تولید ویبره های بدنه جز بزرگترین شرکتهای اروپایی می باشد که تاکنون گامهای موثری در امرتولید وارائه باکیفیت ترین انواع الکتروویبره در سطح جهان برداشته و با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا کلیه محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی در سراسر جهان به مصرف کنندگان می رساند.

فروشگاه ایتال ویبره

ویبره بدنه یا الکتروویبره هایی که در شرکت های ایتال ویبراس ایتالیا تولید می گردند جهت استفاده در صنایع مرتبط به بسته بندی ، موادغذایی ، ساختمانی ، تولید کاشی وسرامیک ،صنایع وابسته به تولید مصالح ساختمانی اعم از تولید سیمان ،صنایع وریخته گری ،گچ ،اهک می باشد.

شرکت ایتال ویبره

گروه صنعتی italvibras ایتالیا یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع موتور ویبره ایتال می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که این برند ایتالیایی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

انواع موتور ویبره ایتال ویبره

  • موتور ویبره ایتال سری MVSI
  • موتور ویبره ایتال سری MTF
  • موتور ویبراتور ایتال سری MVSI-ACC

با عضویت در باشگاه مشتریان ما یک میلیون ریال هدیه دریافت کنید!